TEL & KABLO MAKARALARI
Made in TÜRKİYE
KURUMSAL

 

DAYI PLASTİK firması kaliteli ürün ; hızlı teslimat ve güvenilirliği ile kablo ve tel sektörünün değerli firmalarının çözüm ortağı ve partneri olmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit plastik makara üretimi yapılmaktadır. Firmamızı rakiplerinden ayıran en önemli özellikleri ise 40 yıla yaklaşan sektör tecrübesi, çok hızlı teslimat süreleri ve güvenilirliğidir.
 
1971 yılında kurulmuş olup, 1977 yılında plastik makara üretimine başlamıştır. Zaman içinde ürün çeşitliliğini ve kalitesini artıran, plastik makara üretimi konusunda uzmanlaşmış, uluslarası standartlara uygun, sektörel gereksinimleri karşılayabilen ve kurumsal çözümler geliştirebilen firmamız bu özellikleri ile sektöründe, Türkiyenin lider ve dünyanın saygın firmalarından birisi olmuştur.
 
DAYI PLASTİK ISO 9001:2008 sertifikasına sahiptir.
 
Tel ve Kablo sektörüne yönelik makaralar üreten firmamızın ana ürünleri ; Emaye bobin teli makaraları, tel çekme makaraları, çoklu tel makaraları, örgü teli makaraları, kaynak teli makaraları, elektrod kutuları, proses ve sevk amaçlı kullanılan kablo makaralarıdır.
 
Kaliteli ürün üretim anlayışı ile üretmiş olduğu ürünlerle, firmamız elektroteknik, elektronik, motor, haberleşme, elektrik üretim ve dağıtımı, otomotiv, kimya, inşaat ve çok sayıda sektöre katkı ve yarar sağlamakta ve dünyanın çok önemli ve değerli firmalarına çözüm ortaklığı yapmaktadır.